Нефтохимик затвърди кризата в Локо (ГО)

Нефтохимик не допусна изненада и надви с 2:0 отбора на Локомотив (Горна Оряховица) в мач от 21-ия кръг на Втора лига. Бургазлии затвърдиха доброто си представяне до момента през сезона и се намират на шест точки от Топ 3. В същото време Локомотив (Горна Оряховица) допусна трета поредна загуба и вече не познава вкуса на успеха в пет мача.
Още в 12-ата минута домакините излязоха напред в резултата с гол на Пламен Танев. Нефтохимик бе по-активен в предни позиции и успя да отбележи втори гол, макар и в самия край на мача. В 89-ата минута Живко Петков оформи крайното 2:0.

В следващия кръг Нефтохимик гостува на Струмска слава (Радомир), а Локо (ГО) приема Хебър (Пазарджик).

Нефтохимик - Локомотив (ГО) 2:0 (1:0)