Далас надви Минесота, Хардън с 37 точки при успех на Хюстън срещу Ню Йорк

Далас победи Минесота със 139:123, след като Маверикс отбелязаха цели 41 точки в първата четвъртина.

Лука Дончич, който игра само 25 минути, вкара 10 от общо 20-те си точки именно в тази част, а Тим Хардауей бе най-резултатен в мача за Маверикс с 23.

Деанджело Ръсъл отговори с 29 за Тимбъруулвс, които загубиха девето поредно гостуване и 18-и мач от последните си 19 в лигата.

Джеймс Хардън отбеляза 37 точки и записа девет асистенции, а Остин Ривърс добави 14 от пейката за победа на Хюстън със 123:112 срещу Ню Йорк. Така Рокетс останаха на 2.5 мача пред Далас в класирането на Югозападната дивизия в НБА.