Ивайло Димитров: Пълните трибуни на "Герена" ще бъдат стимул за нас

Нападателят на Славия Ивайло Димитров бе доволен, след като неговият тим записа четвърта победа в последните пет мача след 3:1 срещу Дунав. Той допълни, че "белите" ще бъдат мотивирани допълнително от пълните трибуни на "Герена", където отборът на Златомир Загорчич гостува в следващия кръг.

"Получи се тежък мач. Не ни беше никак лесно. Показахме характер, тъй като губехме в резултата, но успяхме да се върнем в мача. Хубаво е, че още през първото полувреме върнахме гола пасив. След почивката ни беше по-лесно. Имаше доста хубави моменти. Имахме още поне три чисти положения. Радващото е, че победихме и се утвърждаваме в горната половина на таблицата. Хубавото е, че успяваме да създаваме положения.

Отиваме на "Герена" в приповдигнато настроение, да покажем добра игра, и ако можем да победим. Пълните трибуни ще бъдат по-голям стимул за нас", каза Димитров.