Късна дузпа отне победата от Сент Етиен

Отборите на Сент Етиен и Реймс завършиха наравно 1:1 на “Жофроа Гишар” в ранния мач от днешната програма на 26-ия кръг в Лига 1. По този начин “зелените” продължават серията си от 5 поредни шампионатни мача без победа.

Първото попадение днес отбеляза голмайсторът на домакините Денис Буанга в 72-ата минута, когато с глава засече центриране на Франк Хонорат и наказа най-добрата защита във френския елит през този сезон. Гостите обаче стигнаха до равенството с гол от дузпа на Булае Диа в последните секунди на добавеното време.

Така Сент Етиен събра 29 точки и е на 15-ата позиция в класирането, където Реймс е 8-и с 37 пункта в своя актив.