Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Струмска слава с ценен успех в битката за оцеляване

Отборът на Струмска слава спечели много важни три точки в мача си с Черноморец (Балчик) от 20-ия кръг на Втора лига. Тимът от Радомир се наложи с минималното 1:0 на стадион "Градски". Мачът беше с голямо значение за домакините, които се доближиха до 12-ия Черноморец и поеха глътка въздух в борбата за своето оцеляване в групата.

Единственото попадение в срещата падна в 63-ата минута. Хуан Калдерон бе точен за Струмска слава с втория си гол в 16 мача от началото на сезона.

В следващия кръг отборът от Радомир гостува на Кариана (Ерден). Мачът е насрочен за събота, 29-и февруари. Отново в събота Черноморец (Балчик) гостува на лидера Септември (София).