Жоро Костадинов с гол в контрола на Арсенал (Тула)

Арсенал Тула победи с 2:0 у дома казахстанския Ордабаси в приятелска среща, а Георги Костадинов реализира първия гол в полза на елитния руски отбор.

Българският национал започна в титулярния състав откри резултата в 16-ата минута на двубоя. Халфът се разписа с красив удар от въздуха след центриране на Кирил Комбаров.

В минутите си на терена Костадинов отново се представи много силно и затвърди добрата си форма в последно време. Второто попадение за "жълто-червените" в срещата беше реализирано от Роман Минаев в 67-ата минута. На почивката Георги Костадинов беше заменен от Владислав Пантелеев.