Антонио Конте: Подарихме победата

Треньорът на Интер Антонио Конте заяви, че отборът му е подарил два гола на Лацио при загубата с 1:2 в дербито на кръга в Серия А. "Нерадзурите" поведоха с гол на Ашли Йънг в края на първото полувреме, но през втората част допуснаха пълен обрат.

"Добро представяне с изключение на резултата. Начинът, по който допуснахме два гола, си е подарък. Не мога да не бъда притеснен, че в големите мачове грешките ни се увеличават. Това е част от израстването, има известна наивност и играчите трябва да бъдат по-спокойни в някои ситуации.
Лацио обърна Интер и завърза възела в Серия "А" (видео)
През този сезон е имало и други мачове, в които повеждаме и губим. За пример давам срещите с Барселона и Борусия Дортмунд. Ще минем и пред това. Момчетата работят здраво и съм им благодарен", коментира Конте след втората загуба на Интер за сезона, като досега "нерадзурите" допуснаха поражение единствено от Ювентус с 1:2 у дома през октомври.