Върба доволен, но предупреди Лудогорец за Интер, похвали класата на Левски и ЦСКА-София

Наставникът на Лудогорец Павел Върба, който стартира работата си начело на орлите с 6:0 над Ботев (Враца) в първия пролетен кръг на efbet Лига, обяви, че днес е гледал мача между Левски и ЦСКА-София и похвали футболистите на двата отбора.

“Гледах мача. Завърши без голове, но видях качество и в двата тима. Това са два добри отбора.

Сезонът току-що започна. Но в челото не са само тези два отбора. В тройка е и Локомотив (Пловдив), който също е добър отбор. Резултатите се гледат в края на първенството”, коментира Върба, който за мача на орлите сподели:

“Заслужено спечелихме днес. Този резултат е жесток за противника. От друга страна ще похваля моите играчи - играхме до последно атакуващ футбол и търсехме гола. В четвъртък ни чака малко по-различен двубой, но един такъв резултат ще мотивира още повече футболистите за четвъртък.

Чакаме този мач с нетърпение. Интер се бори за титлата в Италия. Ще разчитаме на помощта на нашите фенове. Той ни дава възможностда покажем на какво сме способни.

Видях това, което исках да видя - че създаваме положения и бяхме активни. Видях и доста пропуски. Доста ситуации не отиграхме както трябва, направихме и грешки. Срещу Интер те ще бъдат наказани”, допълни чешкият специалист.