Сасуоло матира СПАЛ в последната минута (видео)

Обратите в 23-ия кръг на Серия “А” продължават. В този случай Сасуоло празнуваше, след като победи с 2:1 при визитата си на СПАЛ 2013.

Домакините поведоха в 24-ата минута, когато при центриране от фаул Андреа Консили не се намеси добре и това даде възможност на Кевин Бонифаци да се разпише с глава. В 65-ата обаче голмайсторът на “неровердите” Франческо Капуто изравни от дузпа, свирена за фаул на Ненад Томович срещу Джереми Бога. В последната минута на редовното време именно котдивоарецът донесе победата на гостите, засичайки с глава чудесно центриране на Доменико Берарди.

С успеха Сасуоло събра 29 точки и се изкачи на 12-ата позиция в класирането, където СПАЛ е последен с едва 15 пункта.