Витоша изпусна арменци

Витоша (Бистрица) завърши 1:1 с арменския Пюник в третата си контрола от лагера в Турция.
Арменците, които са редовен участник в европейските клубни турнири, откриха в 30-а минута, а Станислав Маламов изравни четири минути след почивката след асистенция на Христо Иванов.

Получи се равностоен мач, а по-чистите положения бяха за "тигрите". В две от ситуациите съвсем малко раздели играчите на Асен Букарев от отбелязването на второ попадение, след удари на Лъчо Котев и Христо Иванов.

За Витоша титуляри започнаха: Кръстев, Минев, Бонев, Зюмбюлев, Минев, Котев, Кочилов, Иванов, Кутев, Кабов (33' Маламов), Динев.

През второто полувреме в игра се появиха още: Василев, Попов, Дяков, Садула, Амзин, Станкев, Мадиани, Дилчовски.