Байерн засилва интереса си към френски защитник

Байерн засилва интереса си към френски защитник

Байерн (Мюнхен) има все по-голям интерес към младежкия национал на Франция Дайочанкуле Упамекано, който е един от стълбовете в центъра на защитата на лидера в Бундеслигата РБ (Лайпциг), пише Sport Bild. Тъмнокожият футболист има договор до лятото на 2021 г., но изглежда, че не иска да подпише нов, което автоматично го изважда на пазара след края на настоящия шампионат.

Твърди се, че откупната клауза на Дайо е 100 млн. евро, но наближаването на края на контракта му значително занижава цената му. Преди време Барселона също обмисляше да се подсили с Упамекано, но тогава изборът падна върху сънародника му Клеман Лангле.


И Арсенал е сред потенциалните клубове, които биха наддавали за него.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички