Ради Кирилов е играч на 29 кръг в Efbet лига

Цървена звезда стана шампион на Сърбия

Отборът на Цървена звезда стана шампион на Сърбия за 31-и път в своята история. Това се случи след победата с 5:0 над Рад (Белград) като гост. Така три кръга преди края на шампионата Цървена звезда е недостижим на върха със 72 точки. Вторият в класирането Партизан има мач по-малко и 58 точки. Това беше първи мач за Звезда от март насам, когато първенството беше прекъснато заради пандемията от коронавирус. "Червено-белите" решиха мача още през първата част. В 24-ата минута Мирко Иванич откри резултата. В 30-ата Сърджан Бабич удвои, а само шест по-късно Алекс Вуканович направи резултата класически. След почивката нови два гола добавиа Дегенек в 57-ата и Вуканович в 82-ата. Така Звезда дублира титлата си, която спечели и през миналия сезон.