Помните ли мача с най-много дузпи в историята на Ла Лига?

На 19 май 1996 година е записан един от рекордите в испанския футбол. За първи път в мач от Ла Лига са отсъдени общо шест дузпи, като и шестте се превръщат в голове. Става въпрос за дуела между Овиедо и Валядолид, завършил 3:8. Съдията Хапон Севийя започва с дузпите още в шестата минута, която Кристиансен от отбора на домакините реализира.
В 27-ата Петернак бележи първата от четирите, които бие. Първото полувреме завършва с нова дузпа за астурианския тим, вкарана отново от Кристиансен. В началото на втората част “бяло-виолетовите” получават дузпа, а играч на Овиедо е изгонен. Петернак отново се разписва от 11-те метра. Петернак бележи още два гола от дузпа. Футболистът от бивша Югославия вкарва и пети гол, който не е от дузпа.