Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Слуцк и Витебск дадоха спокойствие на лидера (видео)

Отборите на Слуцк и Витебск приключиха при 1:1 мача си от четвъртия кръг на Висшата лига на Беларус. Така никой от двата тима не успя да настигне водача Енергетик - БГУ, който единствен е с девет точки. Слуцк и Витебск остават с по седем точки и един изигран двубой повече.

В 22-рата минута домакините не успяха да се възползват от неразбителство между вратаря и защитник на гостите на ръба наказателното поле. В 31-вата гостите откриха резултата след рейд на Николаеску в наказателното поле. Той се справи с няколко бранители, промуши топката и я прати по диагонала от десетина метра - 0:1. Домакините имаха няколко по-опасни статични положения и се възползваха от едно от тях в 62-рата минута. Тогава Коанда изравни, засичайки топката с крак, след като беше изпреварил защитник. До края никой от двата тима не създаде достатъчно чисто положение и мачът приключи при 1:1.