Всички резултати от футболни мачове на 21 март

В петък, 21 март, се проведоха футболни мачове от първенствата в Беларус, Австралия, Сингапур и Туркменистан, които продължават въпреки коронавируса.

В двубой от първия кръг в Беларус действащия шампион Динамо Брест завърши 1:1 у дома срещу Смолевичи, с което затвърди тенденцията от първите срещи в четвъртък за изненадващи резултати. Гостите откриха чрез Владислав Мухамедов в 55-ата минута, но домакините изравниха четвърт час по-късно с гол на легионера Габи. В друг мач от кръга Динамо Минск прие Рух Брест и допусна поражение с 0:1. Автор на гола във вратата на столичани стана Алексей Ковтун в 26-ата минута.

В Австралия Мелбърн Сити победи като гост Сентръл Коуст Маринърс с 4:2 като гост. Във втория мач за деня Бризбън Роур надви Нюкасъл Джетс с 1:0, като и двете срещи се проведоха без публика.

В Сингапур Танджонг Пагар Юнайтед завърши 2:2 у дома с Албирекс Ниагата. В Турменистан шампионът Алтън Асър, което означава Златен век, победи Мерв с 2:0 в местната Йокари лига.