Партизан се справи с Вождовац, а Войводина стъпи накриво

Партизан победи с 2:1 Вождовац като гост в мач 26-ия кръг на сръбската Суперлига. Двубоят се игра пред празни трибуни като предпазна мярка срещу разпространението на коронавируса. И трите попадения паднаха през второто полувреме. Александър Шчекич (62') и Божан Матич (65') вкараха два бързи гола в рамките на четири минути, а Милош Стойчев се разписа три минути след второто попадение на гостите, вкарвайки за Вождовац.

След 18-ия си триумф в първенството Партизан има 58 точки - осем по-малко от лидера Цървена звезда, който по-късно приема Напредак. "Гробарите" се откъснаха на три пункта пред третия Войводина, който днес направи 0:0 със Спартак (Суботица).