Гол от центъра като по учебник (видео)

Все още има футболни първенства, които не са спрени заради пандемията от коронавирус и един от примерите е Аржентина. Снощи имаше мачове за Копа де ла Суперлига и Сан Лоренсо надви като гост Патронато с 3:1. Последното попадение в двубоя, дело на Оскар Ромеро в 89-ата минута, наистина си заслужава гледането.
Парагвайският офанзивен халф на Сан Лоренсо се пребори за топката с противников футболист и с виртуозен изстрел от собствената си половина прехвърли вратаря на Патронато, оформяйки крайния резултат.

Ромеро бе големият герой на Сан Лоренсо в двубоя, след като бе точен и за 1:2 в 83-ата минута, макар че голяма заслуга за този гол имаше и Адолфо Гаич, който проби прекрасно отляво преди да подаде на съотборника си.