Левски ще търси нови 3 точки в трудното домакинство срещу Арда - на живо със съставите на двата тима

Ливърпул се възползва от равенството на Манчестър Сити по-рано днес и излезе на първо място във временното класиране на Премиър лийг, след като победи с 2:1 като гост отбора на Уулвърхамптън, който се намира на дъното на таблицата. Двубоят започна трудно за мърсисайдци, които все пак набраха скорост към края на първата част и в добавеното време тимът на Арне Слот излез напред след гол на Ибрахима Конате. Именно французинът обаче направи сериозна грешка в 56-ата минута, която доведе до изравнително попадение на Раян Аит-Нури. Много бързо обаче Ливърпул си върна преднината, след като Мохамед Салах реализира точно дузпа (61’). Така Ливърпул излезе с точка пред Манчестър Сити и Арсенал.