ПОДКРЕПИ ЛЮБИМИЯ СИ ОТБОР В НАЦИОНАЛНОТО ПРЕБРОЯВАНЕ НА ФЕНОВЕТЕ

Сан Лоренцо с грешна стъпка в преследването на върха

Сан Лоренцо отново допусна грешна стъпка в преследването на върха в Аржентинската Примера Дивисион. „Лос матадорес“ завършиха наравно 1:1 в гостуването си на Расинг Клуб. Домакините откриха резултата малко след като изминаха 20 минути игра, чрез Габриел Хауче. В края на първото полувреме те обаче останаха с човек по-малко след директен червен картон именно на Хауче. В 64-та минута равенството сред футболистите на двата отбора на терена отново бе налице след втори жълт картон и следователно червен за Рафаел Перес, който е бивш футболист на ЦСКА – София. В 82-та минута гостите все пак стигнаха до равенството след гол на Адам Барейро. След това равенство Сан Лоренцо са на втората позиция с 42 точки, докато Расинг са 12-ти с 31 пункта.