„Локомотивът” на Мездра потегли с пълна пара, но дерайлира в Дреновец

„Локомотивът” на Мездра потегли с пълна пара, но дерайлира в Дреновец. Тимът на Диан Попов допусна поредна загуба, като този път тя дойде след обрат в гостуването на „Дреновец” с 3:2 в мач от 25 кръг на Северозападната Трета лига. „Железничарите” поведоха още в 4 минута след попадение на Ивайло Тодоров. Двайсетина минути по-късно Александър Веселинов сложи начало на обрата, като успя да изравни за 1:1. След почивката домакините нанесоха нови 2 удара по амбициите на Локомотив. Първо Ангел Петров отбеляза в 65 минута, а Ангел Каишев покачи на 3:1 в позла на домакините. Последваха по един червен картон за всеки един от отборите, като Васил Сапунджиев и Абдулай Камара се озоваха дестина минути преди края под душовете. Останали и двата отбора с 10 души отвориха пространства и Николай Генчев върна едно попадение за тима от Мездра, за съжаление на техните фенове обаче не се стигна до изравняване. Така тимът на Диан Попов вече е на 5 точки от лидера Бдин (Видин).