Отборите на Рексъм и Шефилд Юнайтед не успяха да излъчат победител в един голов спектакъл в турнира за Купата на Англия. Мачът завърши при резултат 3:3 пред погледа на собственика на домакините – холивудската звезда Раян Рейнолдс. Двубоят започна вихрено още от самото началото. Въпреки сърцата подкрепа на домакинските фенове, гостите от Шефилд са тима, който откри сметката си за вечерта. Още във втората минута Оливър МакБърни даде преднина на своя тим, след като се оказа на точното място, за да вкара топката в мрежата след центриране от ъглов удар. С този гол преднина за Юнайтед приключи и първата част. Второто полувреме също започна силно, като домакините изравниха преди да са изминали и 5 минути от него. Отново при статично положение, но този път след изпълнение на дълъг тъч Джеймс Джоунс изравни резултата. Само след 10 минути домакините вече бяха осъществили и пълен обрат. При ъглов удар Томас О'Конър прониза вратата на гостите, за да зарадва феновете и Рейнолдс. Преднината на домакините обаче не се запази дълго, защото Шефилд Юнайтед изравни в 65-ата минута. Оливър Норууд имаше нужда от два завършващи удара, за да преодолее Марк Хауърд, тъй като стража отрази първия изстрел, но след като топката се върна в Норууд, полузащитникът на Шефилд нямаше проблем да я изпрати в мрежата за 2:2. Това придаде импулс в играта на гостите, но той секна в 71-ата минута, когато Даниел Джебисън бе изгонен с директен червен картон след удар без топка срещу Тоузър. Това отново предостави инициативата на футболистите на Филип Паркинсън и домакините отново поведоха. Пол Мулин зарадва публиката в 86-ата минута, като разстреля Дейвис за 3:2. Въпреки че бяха с човек по-малко момчетата на Хигинботъм не се предадоха и изравниха дълбоко в продължението на мача. Джон Егън се разписа в 5-ата от добавените 7 минути, с което и донесе равенството на Шефилд, като за да се излъчи и краен победител в мача трябва да се реванш.