Очаквайте: Националите по футбол потеглят за Азербайджан за старта на новия турнир FIFA Series

Царско село отпадна от efbet Лига! Отборът от покрайнините на София стигна до равенство 1:1 с Локомотив (София) в последния кръг на първенството. Това обаче не бе достатъчно тимът да се добере до бараж за оставане в елита, тъй като в другия мач Ботев (Враца) победи Пирин. Така “царете” догодина ще се подвизават във втория ешелон на българския футбол. Фране Чиряк даде аванс на гостите в 26-ата минута, а Андрей Йорданов изравни петнайсетина минути преди края (73’). На полувремето пък се разви интересна ситуация, когато футболистите на Локомотив стигнаха до физическа саморазправа на път към съблекалните.