Тимът на Чикаго Файър прекъсна неприятната серия от четири поредни загуби в МЛС, след като завърши наравно 3:3 при визитата си на Ню Йорк Ред Булс. Файър обаче нямат победа вече в осем поредни срещи. Българският нападател Станислав Иванов бе в групата на гостите, но не се появи в игра. През първата част двата тима си размениха по едно попадение като Морган бе точен от дузпа за домакините, а Мюлер изравни. Само 4 минути след подновяването на играта гостите поведоха, след като Уайът Омсберг бе точен с глава. В 58 минута Харпър изравни, а Джердан Шакири тресна гредата след изпълнение на фаул в 78-ата. В 89 минута обаче швейцарецът бе точен след удар от около 15 метра и на прави 2:3. Гостите усещаха вкуса на победата, но в първата минута на добавеното време Патрик Кимала бе точен след колективна грешка на отбраната и оформи крайния резултат 3:3.