100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Байер (Леверкузен) направи голяма крачка към класиране за груповата фаза на Шампионската лига, след като записа успех с 2:0 у дома над Айнтрахт (Франкфурт) в мач от 32-ия кръг на Бундеслигата. Домакините откриха в 18-ата минута с гол на Паулиньо, а малко след почивката Патрик Шик удвои и фиксира крайния резултат. Попадението бе преразгледано с ВАР заради съмнения за засада, но в крайна сметка бе признато. Така Байер събра 58 точки и се утвърди на третата позиция в таблицата. Битката за зона Шампионска лига обаче ще е ожесточена в следващите два кръга, защото Байер има преднина от 4 точки, които трябва да запази, пред другият претендент за най-силния европейски клубен турнир - Лайпциг. Поражението пък остави Айнтрахт на 11-ата позиция в таблицата с 40 точки.