100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Отборът на Айнтрахт (Франкфурт) спечели с 2:1 домакинството си на Унион (Берлин) в мач от 13-ия кръг на Бундеслигата. Футболистите на Оливер Гласнер откриха резултата в 22-ата минута, когато Соу се възползва от една лошо изчистена топка и с хубав удар от границата на наказателното поле и я прати в горния десен ъгъл на Андреас Луте за 1:0. Берлинчани отговориха с удар с глава на Тайуо Ауоний с глава след центриран, но Кевин Трап спаси. До края на полувремето Айнтрахт отново наложи своето преимущество и създаде още няколко добри възможности за гол, но до такъв не се стигна. Столичани все пак успяха да достигнат до равенството в 62-ата минута, когато Макс Крузе реализира дузпа, която предизвика известни полемики, но бе потвърдена след преглед с ВАР. Това накара домакините отново да бъдат доста по-активни в търсене на ново попадение. То дойде едва в последната минута, когато Еван Н’Дика засече по отличен начин центриране в наказателното поле и отблизо донесе победата на своя тим с 2:1.