100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4

Севиля взе ценна победа с 1:0 като гост срещу Селта на “Балаидос” във Виго в мач от 9-ия кръг на Ла Лига. Андалусийците спечелиха благодарение на гола на новото попълнение Рафа Мир в 54-ата минута. Рафа Мир се измъкна от защитата на домакините и с удар от близко разстояние изпрати топката във вратата, а попадението се оказа единствено в срещата. Така Севиля събра 17 точки и се изкачи на трето място в класирането. Със същия брой точки на второ място е Реал Мадрид, а лидер е Реал Сосиедад с 20 точки. Севиля и Реал Мадрид обаче са и с мач по-малко, а това важи и за четвъртия Атлетико Мадрид, който също е със 17 точки. Селта пък претърпя шесто поражение за сезона и е със 7 точки.