Манчестър Юнайтед постигна изключително драматична победа с 2:1 като гост на Уест Хам, благодарение на което се изравни на върха във временното класиране на Премиър лийг с Ливърпул. „Чуковете“ поведоха с гол на Саид Бенрама в 30-ата минута, но Кристиано Роналдо (35') изравни резултата с четвъртия си гол след своето завръщане на „Олд Трафорд“. Джеси Лингард, който бе големият грешник в двубой с Йънг Бойс през седмицата, се реабилитира пред феновете, правейки пълен обрат минута преди края. В добавеното време драмата стана пълна, след като Уест Хам получи дузпа заради игра с ръка на Люк Шоу. Дейвид Мойс взе доста странно решение, като пусна Марк Нобъл специално заради наказателния удар. Давид Де Хеа обаче спаси неговия изстрел и донесе победата над гостите.