Бивш нападател на ЦСКА-София бележи в Австралия

Бившия нападател на ЦСКА-София Томи Юрич отбеляза първото си попадение след завръщането си в Австралийската А лига. Неговият Аделаида Юнайтед взе първа победа за сезона надделявайки над Мелбърн Сити с 2-0.
След по-добра първа част за гостите от Сити, второто полувреме не предложи съвсем различна картина. Капитанът на гостите Джеймисън си изкара 2 жълти картона само за 9 минути и напусна терена в 65мин. При изпълнението на пряк свободния удар след нарушението, Томи Юрич бе на точното място в наказателното поле и с прецизен изстрел матира Гловър. Само 10 минути по късно щастлив рикошет позволи на Моук да удвои резултата и да оформи крайното 2-0. С този успех Аделаида вече събира 4 точки в актива си, докато Мелбърн остава с 3 спечелени пункта.