"Левски" - "Черно море" 5:0 (U19)

Юношите на „Левски“ до 19 години разгромиха с 5:0 „Черно море“ в Елитната група в тази възраст. Мачът от 2-ия кръг на надпреварата се игра на Терен 2 в комплекс „Георги Аспарухов“. Гостите бяха с пълен актив от точки след първите два кръга, но бяха безапелационно надиграни от „сините“. По два гола за водения от треньора Иво Градев тим отбелязаха Даниел Начев (13-та и 51-на минути) и Самуил Беримски (65-та и 87-ма минути), а едно попадение добави Стелиън Георгиев (84-та минута). Марин Петков, Костадин Илиев и Богдан Костов, които са част от представителния тим на „Левски“ бяха част от избраниците на Иво Градев. „Левски“ е втори в класирането със 7 точки, колкото има и „Лудогорец“, но с по-добра голова разлика. Лидер е „Пирин“ с 9 точки.