Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Ювентус - Лацио 4:0

Ювентус спечели Суперкупата на Италия след като надигра категорично Лацио във финала за трофея. "Бианконерите" спечелиха с 4:0 на стадион "Олимпико" в Рим и дадоха заявка за нов силен сезон в Серия "А". Торинци откриха резултата в 23-ата минута чрез Пол Погба, а след това окончателно прекършиха съперника си с три гола в рамките на четири минути през втората част. Джорджо Киелини удвои в 52-ата минута, Стефан Лихтщайнер добави трети гол в 54-ата, а Карлос Тевес откри головата си сметка за новия си тим в 56-ата минута на мача.

1:0 Погба (23)
2:0 Киелини (52)
3:0 Лихтщайнер (54)
4:0 Тевес (56)

ЮВЕНТУС: Буфон, Бардзали (Касерес 76), Бонучи, Киелини, Лихтщайнер (Огбона 81), Видал, Пирло, Маркизио (Погба 20), Асамоа, Вучинич, Тевес

ЛАЦИО: Маркети, Конко, Биава, Диас, Раду (Едерсон 58), Кандрева, Биглия, Ледесма (Флокари 57), Ернанеш (Онази 73), Лулич, Клозе