Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Локомотив (Сф) - ЦСКА-София 2:1

Сензацията е факт! Локомотив (София) надигра с 2:1 ЦСКА-София в 1/16-финален мач от турнира за купата на България и изхвърли червените от надпреварата. Столичните железничари, които имат само една победа в първите шест кръга на "Б" група, поведоха с гол на Димитър Георгиев още в 6-ата минута. Гостите изравниха чрез хубав гол на резервата Руи Педро малко след началото на втората част.Победното попадение за домакините вкара юношата на ЦСКА Богомил Христов, разписал се в 71-ата минута.

Локомотив (Сф) - ЦСКА 2:1

1:0 Димитър Георгиев 6

1:1 Руи Педро 54

2:1 Богомил Христов 71

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ): 24. Любенов, 20. Чатзилиадис, 23. Виячки, 6. Горанов, 25. Пидев, 17. Бузукис, 8. Христов, 16. Ризов (90+4 Комитски), 7. Пеев, 15. Мисяк (90+2 Бонев), 9. Георгиев (90-Ангелов)

ЦСКА-СОФИЯ: 12. Китанов, 4. Чорбаджийски, 5. Перез, 24. Марин (46-Руи Педро), 7. Виана (73-Недялков), 15. Малинов, 25. Джордан (46-Ангелов), 10. Нунеш, 23. Дюлгеров, 6. Рубен Пинто, 18. Георгиев

Жълти картони: Малинов, Джордан, Перез (ЦСКА-София)

Червени картони: Пеев (Локо Сф); Перез (ЦСКА-София)