Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Гълъбинов с два гола за Новара

Българският нападател Андрей Гълъбинов отбеляза два гола и бе в основната на успеха на Новара с 5:0 над Казале във втората проверка на тима от Серия "Б". Родният национал този път бе титуляр, като водеше атаката и остави отлични впечатления. Таранът бе точен за 1:0 в 20-ата минута, когато хладнокръвно се разписа след отлична атака с едно докосване на гостите. Гълъбинов удари горната греда в 26-ата минута с глава, а при добавката Даниеле Бузеголи удвои. Малко по-късно гол на Гълъбинов бе отменен поради засада. Унгарецът Адорян все пак направи 3:0 минута преди края, а в последните секунди на първата част Гълъбинов с майсторско прехвърляне вкара за 4:0.

Гостите вкараха пети гол след почивката дело на Дикман в 52-ата минута. В 90-ата минута пък Мариано пропусна дузпа и резултатът остана 5:0. В първата си проверка Новара спечели със 7:0 срещу аматьорите от Сан Мауро. Тогава Андрей Гълъбинов бе точен от дузпа, след като игра само вторите 45 минути.