Милан - Фрозиноне 3:3

Двубоят на "Сан Сиро" между Милан и Фрозиноне от 36-ия кръг на Серия "А" се превърна в истински спектакъл, който може да се окаже фатален и за двата тима. Срещата завърши 3:3 след множество положения, пропусната дузпа, отменен гол, греди и обрат, тъй като "росонерите" губеха на два пъти с две попадения. Родният национал Александър Тонев бе на пейката през всичките 90 минути.

Точката за домакините, която е 54-а за тях, не бе достатъчна, тъй като Сасуоло (55) ги измести от шестото място и сега вече мястото им в Европа  е всичко друго, но не и сигурно. В оставащите два мача, ако не изместят "зелено-черните", миланистите ще се надяват на победа във финала за Купата на Италия срещу Ювентус (б.а. където шампионите са пълни фаворити), за да се класират за квалификациите на Лига Европа.

Съдия: Давиде Маса
Стадион: Сан Сиро
Милан 3:3 Фрозиноне
Голмайстори

Лука Паганини Лука Паганини гол 2'

Оливър Крагл Оливър Крагл гол 44'
50' гол Карлос Бака Карлос Бака

Федерико Дионизи Федерико Дионизи гол 55'
74' гол Лука Антонели Лука Антонели

90' дуз. Жереми Менес Жереми Менес