Германия - Чили 1:1

Отборите на Германия и Чили не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от група "Б" на Купата на конфедерациите. Срещата в Казан завърши при резултат 1:1, като чилийците могат повече да съжаляват, че не взеха победата. Играчите в червено доминираха през първото полувреме и откриха резултата чрез Алексис Санчес в 6-ата минута, след което направиха и още няколко пропуска пред вратата на съперника. Бундестимът обаче успя да изравни при една от малкото си възможности в 42-ата минута, когато точен бе Ларс Щиндъл. През втората част темпото поспадна и срещата завърши при този резултат, който по-скоро устройва и двата съперника, тъй като с по 4 точки те са много близо до класиране на 1/2-финал в турнира.