Отборът Милан си върна на Интер за есенното дерби в историческо мач от 32-ия кръг на Серия "А". "Росонерите" стигнаха до равенството 2:2 в 97-ата минута, след като преди това губеха до 83-ата минута с двата. Попадения на централните защитници Алесио Романьоли и Кристиян Сапата шокираха "нерадзурите", които водеха на почивката с попадения на Антонио Кандрева (38) и Мауро Икарди (44).  Първият мач през ноември отново завърши 2:2, но тогава гол в 95-ата минута отбеляза Иван Перешич.

Интер - Милан 2:2

1:0 Кандрева (36)
2:0 Икарди (44)
2:1 Романьоли (83)

2:2 Сапата (97)
ИНТЕР (4-2-3-1): Самир Самир Ханданович, Данило Д'Амброзио, Гари Медел, Жоао Миранда, Юто Нагатомо, Жофри Кондогбия, Роберто Галярдини, Антонио Кандрева, Жоао Марио, Иван Перишич, Мауро Икарди

МИЛАН (4-3-3): Джанлуиджи Донарума, Давиде Калабрия, Алесио Романьоли, Кристиян Сапата, Матия Де Шильо, Хосе Соса, Матиас Фернандес, Юрай Куцка, Жерард Деулофеу, Сусо, Карлос Бака

Стадион: "Джузепе Меаца", Милано, 79 000 зрители