Късен гол на Мартинес донесе победата на Интер срещу Наполи

Лаутаро Мартинес вкара в добавеното време и донесе успеха на Интер с 1:0 над Наполи в дербито на 18-ия кръг в Серия А. Десетина минути по-рано изглеждаше, че нещата ще отидат към равенство. В 81-ата минута обаче Калиду Кулибали получи жълт картон, след което иронично започна да аплодира съдията, а той от своя страна му показа втори жълт картон и го отстрани от игра. С човек по-малко гостите можеха да стигнат до попадение, но Асамоа изчисти от голлинията удар на Зелински. При ответната атака се стигна до гола на Мартинес, но това не бе всичко в срещата. Лоренцо Инсиние от Наполи получи директен червен картон, заради обида срещу съдията, а на излизане от терена дори се сдърпа и с Кейта Балде от Интер.