Отборите на Торес и Иниеста не успяха да си отбележат гол

Един от най-очкаваните мачове от 32-ия кръг на японската J-лига между отборите на бившите испански национали Андрес Иниеста и Фернандо Торес съответно Висел Кобе и Саган Тосу не предложи очакваното зрелище.  Срещата между двата тима приключи наравно 0:0, като за този резултат повече трябва да съжаляват домакините, които създадоха по-добрите положения, като веднъж и гредата спаси гостите след удар на Лукас Подолски в 63-ата минута. Освен това те имаха и претенции за дузпа в края на първата част, след като удар на  бившия германски национал срещна ръката на играч на Саган Тосу, но съдията прецени, че няма основание да посочи бялата точка.  След това равенство и двата тима остават във втората половина на таблицата, като Висел Кобе е на 12-а позиция с 41 точки в актива си, а Саган Тосу е 15-ти с 37.