Отборът на Септември (София) се класира на 1/4-финал за Купата на България. Играчите на Христо Арангелов победиха с 3:2 Локомотив (София) в изключително драматичен мач с две дузпи. Срещата започа добре за домакините, след като Даниел Васев вкара след само 120 секунди игра. В 53-ата минута обаче Мирослав Будинов изравни. Нападателят се разписа от бялата точка. Осем минути по-късно същото направи и Борис Галчев. В 69-ата минута Марио Петков изравни резултата, а победата за гостите донесе Стилиян Николов, който се разписа шест минути преди края на сблъсъка.

Локомотив (София) - Септември (София) 2:3

1:0 Даниел Васев (2')
1:1 Мирослав Будинов (53' д.)
1:2 Борис Галчев (61' д.)
2:2 Марио Петков (69')
2:3 Стилиян Николов (84')

Стартови състави:

Локомотив (София): 24. Александър Любенов, 21. Христо Контохристос, 23. Емил Виячки, 6. Георгиос Бузукис, 3. Марио Петков, 16. Иван Калайджийски, 25. Зоран Швоня, 94. Даниел Васев, 77. Мартин Станкев, 11. Владислав Романов, 9. Костадин Хазуров
Ст. треньор: Ангел Колев

Септември (София): 1. Валентин Галев, 24. Александър Георгиев, 15. Васил Добрев, 5. Дарко Глишич, 16. Стилиян Николов, 25. Иван Стоянов, 23. Серхио Веласкез, 13. Здравко Димитров, 8. Борис Галчев, 7. Георги Русев, 9. Мирослав Будинов