Беневенто - Ювентус 2:4

0:1

Дибала

(16)
1:1

Диабате

(24)
1:2

Дибала

(45+3-дузпа)
2:2

Диабате

(51)
2:3

Дибала

(74-дузпа)

Oще от Футбол свят

Виж всички