Етър - Локомотив (Пловдив) 0:5

Отборите на Етър и Локомотив (Пловдив) играят при резултат 0:5 в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Ален Ожболт (4) изведе пловдивчани напред в резултата. Димитър Илиев (38) удвои. Отново капитанът на Локо бе точен в добавеното време на първата част, отбелязвайки от дузпа. Стивън Езе (71) също се разписа във вратата на Христо Иванов. Нигериецът се разписа и в 88-ата минута след неубедителна намеса на вратаря на Етър. Локомотив е в серия от победи, която "болярите" се канят да спрат. “Смърфовете” обаче имат други планове и се надяват да продължат възходящата си линия и с успех днес да се изравнят по точки с втория в класирането Левски.
0:1 Ожболт (4)
0:2 Д. Илиев (38)
0:3 Д. Илиев (45+1 д)