Два гола в последните минути измъкнаха слаб Левски срещу Царско село - "Sportal Studio Live" с отзивите след успеха на "сините" с 2:0

Отборът на Левски е новият лидер в efbet Лига. "Сините" победиха с 2:0 Царско село с голове в последните секунди на Найджъл Робърта (89) и Станислав Иванов (90). 26-кратните шампиони на България измъкнаха трите точки срещу аутсайдера в първенството благодарение на детинските грешки на новаците. Минута преди края Иван Чворович направи сериозна грешка, след която Робърта вкара първото си попадение за клуба, а веднага след това Сергей Георгиев изведе Стаси Иванов сам срещу вратаря на домакините, този път младокът не сгреши и прати играчите на Петър Хубчев на върха.