Стоянович обяви защо Левски загуби - не може да повярва какво решение взе Кабаков

Наставникът на Левски Славиша Стоянович обяви причините за поражението на неговия тим с 1:2 от Лудогорец в Разград. Сърбинът изтъкна, че на сините са липсвали трима ключови футболисти, към което прибави и двете груби грешки за головете на орлите през първата част.

“Загубихме мача през първото полувреме. Две наши грешки. Качествен отбор като Лудогорец се възползва. Дойдохме да играем футбол, направихме го нелошо, но две грешки… През второто полувреме показахме друго лице. Всяка загуба не е приятна. Дойдохме в Разград без трима играчи - Паулиньо, Васчук и Буш. Това за нашия отбор е много. Направихме и две грешки, което ни костваше загубата. Но играхме добре.

През второто полувреме вкарахме гол, после ударихме греда, имахме още 2-3 положения. Лудогорец знае да се отбранява. Честитя им победата!

В края на полувремето вместо пас на сигурно, допуснахме грешка и ни вкараха гол. През второто беше трудно да се вдигнем, но успяхме.

Видяхме, че когато сме концентринати, да, правим грешки, но мачът ни дава оптимизъм.

Лудогорец има класен отбор и играчи, които знаят да играят. Трябва да вървим крачка по крачка. Мисля, че днешната загуба няма да ни се отрази. Футболистите знаят, че са играли добре”, каза Стоянович, който обясни какви са претенциите му към съдиите.

“Не мога да повярвам как ще отсъди само 3 минути продължение. Само шестте смени бяха три минути”, обяви сръбският специалист.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg