Септември (София) завърши годината с важна победа над Лудогорец 2 (галерия)

Отборът на Септември (София) завърши годината с важна победа, след като наказа Лудогорец 2 с 2:1. "Септемврийци" направиха пълен обрат в мача и по този начин се изравниха по точки с Етър (Велико Търново) на върха в класирането.
Септември (София) - Лудогорец 2
Срещата започна с минута мълчание в памет на жертвите от взривовете в Хитрино. В 7-ата минута Стоян Предев сгреши пас в центъра, Славчо Шоколаров напредна по крилото и центрира към Денислав Александров, който прати кълбото в далечния ъгъл на Валентин Галев. Само четири минути по-късно Галев се намеси и спаси своята врата от втори гол.
В 36-ата минута Богомил Дяков центрира към Петър Тончев, който с лекота направи 1:1. Звездата в атаката на домакините Костадин Аджов се възползва от подаване на Иван Тилев и оформи крайния резултат.