Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Наполи качи Каляри на трамвай №5

Отборът на Наполи разби Каляри с 5:0 и се завърна в близост до топ 3 в Серия "А". Най-деен за успеха на "адзурите" бе Дрис Мертенс, който реализира хеттрик, а при допълнителен шанс можеше и повече. Белгиецът бе точен в 34-ата, 69-ата и 72-ата минута. Другите голове за тима на Маурицио Сари бяха дело на Марек Хамшик и Пьотр Желински. Полякът отбеляза хубав гол в мрежата на почти 40-годишния Марко Сторари, прострелвайки го от средна дистанция в началото на втората част.

Наполи дели четвъртото място с Лацио, а с точка в повече са вторият и третият, съответно Рома и Милан, които имат дуел утре вечер във Вечния град. За момента шампионът Ювентус има добра преднина пред основния пакет преследвачи.