Славия завърши лагера в Анталия с победа, обърна корав отбор

Отборът на Славия завърши с победа лагера в Анталия. „Белите“ победиха петия в шампионата на Украйна Зоря Луганск с 2:1.

Славистите стигнаха до обрат срещу коравия противник в доста здрав мач. В 25-ата минута Максим Малишев откри резултата за Зоря. Той вкара с удар отблизо след неразбирателство между Георги Петков и Касай. Бранителят на "белите" обаче се реваншира и изравни в 35-ата минута, след като засече центриране на Петър Атанасов.

В 82-ата минута Ивайло Димитров донесе победата на Славия. След изпълнение на корнер удар и отбита от бранителите топка, Станислав Генчев пусна хитър пас към Димитров, който без да се колебае опъна мрежата на противника.

Мачът изгледаха президентът на Славия Венцислав Стефанов, отговорникът за националните отбори Емил Костадинов и помощник треньорът на младежкия национален отбор Петър Михтарски.