Победа за Славия във втората контрола за деня

Славия спечели втора победа за деня след 2:1 в контрола срещу молдовския ФК Тираспол. Молдовците поведоха в резултата с попадение на Георге Богою, но малко преди почивката Цветомир Панов изравни, а през втората част софиянци стигнаха и до обрат с гол на Костадин Дяков. Преди това сутринта "белите" се наложиха с 1:0 над руския Терек.

В двете проверки старши треньорът Иван Колев използва два различни състава, като по едно полувреме и в двете срещи игра новото попълнетние Ангел Грънчов.

Състав на Славия срещу ФК Тираспол: Марио Кирев, Цветомир Панов, Везалов, Касаи, Дяков, Грънчов, Фонсека, Петър Атанасов, Шоколаров, Ивайло Димитров, Франк Мбара