Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Краснодар излезе втори в Русия (видео)

Краснодар разгроми с 3:0 като гост Криля Советов в последния мач от 8-ия кръг на руската Премиер лига. Всички попадения паднаха след почивката. Два пъти точен беше Ари, а точка на спора сложи младата надежда на "биковете" Магомед-Шапи Сулейманов.

Успехът изкачи отбора на Мурад Мусаев на второ място в класирането. Краснодар има 16 точки - с една повече от Ростов и Спартак (Москва). Криля Советов е на 13-а позиция със 7 точки, но е отбелязал само два гола - най-малко от всички в елита.Вандерсон и Юрий Газинский можеха да открият за гостите до почивката, а Максим Канунников пропиля най-добрата възможност за самарци.

През второто полувреме доминацията на Краснодар нямаше как да не доведе до гол. Виктор Клаесон стреля покрай гредата от удобна позиция, но в 69-ата минута логичното се случи и Ари отбеляза от фаул. Само две минути по-късно бразилецът получи пас в наказателното поле и майсторски насочи топката в далечния ъгъл.

При поредната силна контра на "биковете" Сулейманов се освободи от съперник и с мощен удар разстреля Сергей Рижиков за крайното 0:3.

В следващия кръг Краснодар ще е домакин на Динамо (Москва), а на Криля Советов предстои гостуване на Рубин.