Станислав Иванов изгригна с шест гола за Левски U19 (видео)

Талантливият нападател на Левски Станислав Иванов вкара цели шест гола при разгрома с 8:0 на "сините" до 19 години срещу връстниците си от Верея в мач за първенството. 17-годишнят футболист вкара хеттрик през първото полувреме на помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов", а след това Ивайло Найденов се разписа за 4:0 след подаване на Иванов. Последваха нови две попадения на Стаси преди Петър Иванов също да запише името си сред голмайсторите. В минутите до края на срещата Иванов вкара и своя шести гол в мача.
Младият голаджия през седмицата се разписа с националната фланелка на България при 19-годишните, когато влезе като резерва при по-големите и бе точен във вратата на Англия за моментното 1:1, но попадение в 90-ата минути покоси младите "лъвове" в контролата на Острова.

Успехът бе шести от 10 мача за столичани в първенството, като момчетата на Димитър Телкийски вече имат 18 точки.